O mne

Omne_Foto
Od roku 2020 sa venujem firmám, ktoré pôsobia dlhodobo na trhu a potrebujú reštartovať online marketing alebo nabehnúť na vlnu online doby. Okrem toho sa venujem aj začínajúcim firmám alebo novým podnikateľom, ktorí si chcú rozbehnúť internetový predaj. Počas môjho pôsobenia som sa venoval hlavne týmto oblastiam online marketingu:
  • SEO – optimalizácia pre vyhľadávače
  • PPC – pay per click rekamy
  • Sociálne siete
  • E-mail marketing
  • Tvorba e-shopov

Po vyštudovaní vysokej školy v oblasti informačných a riadiacich systémov som sa rozhodol stať sa freelancerom a venovať sa tvorbe internetových obchodov a webových stránok. Spolu s odovzdávaním prvých e-shopov prišli aj prvé žiadosti na produktové fotenie, jednoduché grafické úpravy, meranie návštevnosti a konverzií, spúšťanie a vyhodnocovanie reklám, optimalizáciu a zrýchlenie stránok, e-mail a affiliate marketing, správa sociálnych sieti, správa CRM a mnoho ďalšieho.

Vtedy som zistil, že každá firma potrebuje kompletné riešenie online marketingu, no nie každá si môže dovoliť platiť viacerých špecialistov na rôzne oblasti. Preto som sa začal zaujímať a vzdelávať aj v oblasti SEO, PPC, Analytiky a celkovo v oblasti online marketingu.

Aj keď sa takýmto veľkým záberom vytráca špecializácia na konkrétnu oblasť, firmy vždy ocenia, keď im dokážem ponúknuť rozsiahlejšie riešenia, čím im ušetrím čas a uľahčím celý proces rozbehu. Prípadne ich aspoň informujem o ďalších možnostiach a nasmerujem správnym smerom.

Ak si aj vy chcete zlepšiť svoju online viditeľnosť, zvýšiť návštevnosť alebo získať viac konverzií, som tu, aby som vás podporil na každom kroku vášho digitálneho úspechu.

Referencie od zákazníkov:

S Lukášom Petrusom sme realizovali kompletnú prerábku nášho eshopu a web stránky. Spoluprácu s pánom Petrusom môžem hodnotiť len pozitívne, prepojil náš informačný systém Offeris s eshopom, čo pre nás predstavuje výrazné úspory v čase potrebnom na správe portálu. Jednak nás vedel usmerniť, ale aj vypočul a zapracoval naše požiadavky. Komunikácia prebiehala síce iba cez maily a občas telefón, ale bola pružná a efektívna. Týmto by som chcel poďakovať za doterajšiu spoluprácu a samozrejme v nej budeme pokračovať pri ďalších projektoch.
energoinvest logo
Ing. Vladimír Bartoš
Konateľ spoločnosti
Som veľmi spokojná s celkovou spoluprácou s p. Petrusom. Je profesionál, proaktívny a rýchlo reaguje. Okrem toho využíva svoje nápady a kreativitu pri plnení rôznych vylepšení webových stránok, čo ma veľmi teší.
DenisaPetras
Mgr. Denisa Petrášová
Podnikateľka
Lukáš je člověk na svém místě. Velmi šikovný a pracovitý, akutní věci řeší hned. Pomohl nám už s druhým eshopem od A do Z, protože pokud chcete výsledky tak eshop není jen o "naklikání" pár věcí v krabicovém řešení, ale je potřeba se tomu věnovat více. Lukáš všechny tyto věci zná a já jsem mu za jeho práci vděčný.
somar
Martin Šobr
Podnikateľ
Potrebovali sme rozšíriť našu webovú stránku balak.sk o e-shop, ktorý bude prepojený s fakturačným systémom Offeris. Vybrali sme si na tento projekt pána Petrusa, lebo jediný mal skúsenosti s Offerisom a už pri prvej analýze vedel čo treba urobiť, aby to fungovalo. Zadali sme mu požiadavky a predlohu ako by to malo vyzerať vo finále. On okamžite reagoval a začal pracovať. Hneď prvá skúšobná verzia vyzerala dobre a bola hlavne funkčná. Doteraz sme mali firmy, ktoré odovzdávali projekt nefunkčný a ani nemali záujem ho testovať. S pracou pána Petrusa som veľmi spokojný a zverím mu ďalšie naše projekty.
Balak
Ing. Martin Baláž
Podnikateľ a majiteľ
Spoluprácu s pánom Petrusom môžem vrelo odporučiť. Rýchlosť, profesionalita, ochota, kvalita práce a hlavne jednanie so zákazníkom to sú hlavné výhody spolupráce. Môj web drobuľko.sk, ktorý pre mňa p. Petrus vytvoril nie je len obyčajný e-shop. Je to z môjho pohľadu zložitý ekosystém, kde bolo potrebné pospájať dohromady rôzne komponenty. A vďaka pánu Petrusovi všetko funguje ako hodinky. Pri hľadaní riešenia si vždy naštudoval a otestoval rôzne moduly, aby navrhol optimálne riešenie. Osobne pána Petrusa nepoznám komunikovali sme len cez mail, ale rád by som s ním niekedy zašiel na pivo.
Drobulko
Bohumil Zábojník
Hudobný skladateľ
Som naozaj veľmi spokojná s vašou prácou pre našu spoločnosť. Ste proaktívny, vyznáte sa a dá sa vždy na vás spoľahnúť. Netreba stále kontrolovať všetko čo urobíte, pretože si to vždy skontrolujete, a tak keď je niečo od vás hotové, tak je to naisto. Ďakujem pekne za spoluprácu.
IMPKontakt
Mgr. Denisa Petrášová
Marketingová manažérka
Proaktívny prístup, odbornosť, rýchla komunikácia a hlavne zastrešenie všetkého čo s e-shopom súvisí. Sme veľmi spokojní s tvojou prácou na e-shope aj so správou B2B portálu. Naštartovanie newslettra, sociálnych sieti a práca na SEO prinášajú výsledky. Všetko teraz prehľadne vidíme v nastavenej analytike. Veľkou výhodou je aj samostatná tvorba a úprava potrebných podkladov.
Agrokarpaty
Peter Vančo
Konateľ spoločnosti
Návrat hore