Portfólio

Moje portfólio zahŕňa rôzne projekty e-shopových riešení, ktoré som vytváral alebo sa podieľal na ich rozvoji. Okrem samotnej tvorby e-shopov sa aktívne venujem aj optimalizácií a online marketingu.

Denisa Petráš - Vylieč sa a ži naplno

Stránka je zameraná na zlepšenie zdravia, zmenu životného štýlu, zmenu jedálnička, zbavenia sa zlých návykov a riešenie ďalších problémov ako sú alergie, tráviace problémy či zlepšovanie imunity. Súčasťou stránky je aj predaj e-bookov, konzultácie, osobné programy a online kurz s členskými sekciami.

Začiatok spolupráce: 2023
URL adresa: https://www.denisapetras.sk/
CMS: Wordpress + Fapi
Téma: MinimalistBlogger
Referencia: Som veľmi spokojná s celkovou spoluprácou s p. Petrusom. Je profesionál, proaktívny a rýchlo reaguje. Okrem toho využíva svoje nápady a kreativitu pri plnení rôznych vylepšení webových stránok, čo ma veľmi teší. (Mgr. Denisa Petrašová)

denisapetras.sk

Veľkoobchod Balak

Balak je špecializovaný veľkoobchod na zariadenia kotolne, značkové teplovodné podlahové vykurovanie, materiál na vodoinštalácie, vnútornú kanalizáciu a plyn.

Začiatok spolupráce: 2023
URL adresa: https://balak.sk/
CMS: Wordpress + Woo
Téma: Porto
Referencia: Potrebovali sme rozšíriť našu webovú stránku balak.sk o e-shop, ktorý bude prepojený s fakturačným systémom Offeris. Vybrali sme si na tento projekt pána Petrusa, lebo jediný mal skúsenosti s Offerisom a už pri prvej analýze vedel čo treba urobiť, aby to fungovalo. Zadali sme mu požiadavky a predlohu ako by to malo vyzerať vo finále. On okamžite reagoval a začal pracovať. Hneď prvá skúšobná verzia vyzerala dobre a bola hlavne funkčná. Doteraz sme mali firmy, ktoré odovzdávali projekt nefunkčný a ani nemali záujem ho testovať. S pracou pána Petrusa som veľmi spokojný a zverím mu ďalšie naše projekty. (Ing. Martin Baláž)

AlvexServis

Spoločnosť Alvex poskytuje servisné služby a preventívne servisné prehliadky na všetky produkty dodané spoločnosťou ALVEX spol. s r.o..

Rok vytvorenia: 2023
Web: https://www.alvexservis.sk/
CMS: Wordpress + Woo
Téma: Avada
Referencia: 

Drobuľkov svet

Drobuľkov svet je zábavno vzdelávací portál pre deti. Nájdete tu rozprávky, uspávanky, poučné príbehy, vzdelávacie pesničky, interaktívne hádanky, hry a veľa ďalšieho.

Rok vytvorenia: 2023
Web: https://drobulko.sk/
CMS: Wordpress + Woo
Téma: Flatsome
Referencia: Spoluprácu s pánom Petrusom môžem vrelo odporučiť. Rýchlosť, profesionalita, ochota, kvalita práce a hlavne jednanie so zákazníkom to sú hlavné výhody spolupráce. Môj web drobuľko.sk, ktorý pre mňa p. Petrus vytvoril nie je len obyčajný e-shop. Je to z môjho pohľadu zložitý ekosystém, kde bolo potrebné pospájať dohromady rôzne komponenty. A vďaka pánu Petrusovi všetko funguje ako hodinky. Pri hľadaní riešenia si vždy naštudoval a otestoval rôzne moduly, aby navrhol optimálne riešenie. Osobne pána Petrusa nepoznám komunikovali sme len cez mail, ale rád by som s ním niekedy zašiel na pivo. (Bohumil Zábojník)

Kryty od Somara

Jedinečné kryty na telefón s vlastnou fotkou. Sortiment je doplnený o ochranné skla a darčekové produkty s vlastným motívom ako sú hrnčeky, hodiny alebo vianočné dekorácie.

Začiatok spolupráce: 2022
Web: https://somar.cz/
CMS: PrestaShop
Téma: Modez
Referencia: Lukáš je člověk na svém místě. Velmi šikovný a pracovitý, akutní věci řeší hned. Pomohl nám už s druhým eshopem od A do Z, protože pokud chcete výsledky tak eshop není jen o „naklikání“ pár věcí v krabicovém řešení, ale je potřeba se tomu věnovat více. Lukáš všechny tyto věci zná a já jsem mu za jeho práci vděčný. (Martin Šobr)

TreeLab

TreeLab vyvíja a vyrába technológie, ktoré riešia problémy ľudí a prinášajú zdravší, pohodlnejší a ekologickejší život každým produktom.

Rok vytvorenia: 2022
Web: https://treelab.eu/
CMS: WordPress + Woo
Téma: Porto
Referencia:

Imp Kontakt

IMP Kontakt je obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 26 rokov. Spoločnosť ponúka špeciálne strojárske súčiastky od renomovaných zahraničných spoločnosti s dlhoročnou históriou v oblasti strojárskej výroby (Nemecko, Taliansko).

Začiatok spolupráce: 2022
Web: https://imp.sk/
CMS: WordPress + Woo
Téma: Porto
Referencia: Som naozaj veľmi spokojná s vašou prácou pre našu spoločnosť. Ste proaktívny, vyznáte sa a dá sa vždy na vás spoľahnúť. Netreba stále kontrolovať všetko čo urobíte, pretože si to vždy skontrolujete, a tak keď je niečo od vás hotové, tak je to naisto. Ďakujem pekne za spoluprácu. (Mgr. Denisa Petrášová)

Agrokarpaty, s.r.o. Plavnica

Spoločnosť Agrokarpaty je slovenský výrobca čistých prírodných čajov. V súčasnosti je najväčším pestovateľom liečivých rastlín na Slovensku a patrí medzi najväčších pestovateľov liečivých rastlín v Európe. Spoločnosť pôsobí na trhu už 30 rokov.

Rok vytvorenia: 2021
Web: https://agrokarpaty.com/
CMS: WordPress + Woo
Téma: Porto
Referencia: Proaktívny prístup, odbornosť, rýchla komunikácia a hlavne zastrešenie všetkého čo s e-shopom súvisí. Sme veľmi spokojní s tvojou prácou na e-shope aj so správou B2B portálu. Naštartovanie newslettra, sociálnych sieti a práca na SEO prinášajú výsledky. Všetko teraz priehľadne vidíme v nastavenej analytike. Veľkou výhodou je aj samostatná tvorba a úprava potrebných podkladov. (Peter Vančo)

Návrat hore