Portfólio

Veľkoobchod Balak

Balak je špecializovaný veľkoobchod na zariadenia kotolne, značkové teplovodné podlahové vykurovanie, materiál na vodoinštalácie, vnútornú kanalizáciu a plyn.

Rok vytvorenia: 2023
URL adresa: https://balak.sk/
Použitá téma: Porto
Referencia: Potrebovali sme rozšíriť našu webovú stránku balak.sk o e-shop, ktorý bude prepojený s fakturačným systémom Offeris. Vybrali sme si na tento projekt pána Petrusa, lebo jediný mal skúsenosti s Offerisom a už pri prvej analýze vedel čo treba urobiť, aby to fungovalo. Zadali sme mu požiadavky a predlohu ako by to malo vyzerať vo finále. On okamžite reagoval a začal pracovať. Hneď prvá skúšobná verzia vyzerala dobre a bola hlavne funkčná. Doteraz sme mali firmy, ktoré odovzdávali projekt nefunkčný a ani nemali záujem ho testovať. S pracou pána Petrusa som veľmi spokojný a zverím mu ďalšie naše projekty. (Ing. Martin Baláž)

Balak.sk

AlvexServis

Spoločnosť Alvex poskytuje servisné služby a preventívne servisné prehliadky na všetky produkty dodané spoločnosťou ALVEX spol. s r.o..

Rok vytvorenia: 2023
Web: https://www.alvexservis.sk/
Téma: Avada
Referencia: 

Drobuľkov svet

Drobuľkov svet je zábavno vzdelávací portál pre deti. Nájdete tu rozprávky, uspávanky, poučné príbehy, vzdelávacie pesničky, interaktívne hádanky, hry a veľa ďalšieho.

Rok vytvorenia: 2023
Web: https://drobulko.sk/
Téma: Flatsome
Referencia: Spoluprácu s pánom Petrusom môžem vrelo odporučiť. Rýchlosť, profesionalita, ochota, kvalita práce a hlavne jednanie so zákazníkom to sú hlavné výhody spolupráce. Môj web drobuľko.sk, ktorý pre mňa p. Petrus vytvoril nie je len obyčajný e-shop. Je to z môjho pohľadu zložitý ekosystém, kde bolo potrebné pospájať dohromady rôzne komponenty. A vďaka pánu Petrusovi všetko funguje ako hodinky. Pri hľadaní riešenia si vždy naštudoval a otestoval rôzne moduly, aby navrhol optimálne riešenie. Osobne pána Petrusa nepoznám komunikovali sme len cez mail, ale rád by som s ním niekedy zašiel na pivo. (Bohumil Zábojník)

TreeLab

TreeLab vyvíja a vyrába technológie, ktoré riešia problémy ľudí a prinášajú zdravší, pohodlnejší a ekologickejší život každým produktom.

Rok vytvorenia: 2022
Web: https://treelab.eu/
Téma: Porto
Referencia:

Imp Kontakt

IMP Kontakt je obchodná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 26 rokov. Spoločnosť ponúka špeciálne strojárske súčiastky od renomovaných zahraničných spoločnosti s dlhoročnou históriou v oblasti strojárskej výroby (Nemecko, Taliansko).

Rok vytvorenia: 2022
Web: https://imp.sk/
Téma: Porto
Referencia: Som naozaj veľmi spokojná s vašou prácou pre našu spoločnosť. Ste proaktívny, vyznáte sa a dá sa vždy na vás spoľahnúť. Netreba stále kontrolovať všetko čo urobíte, pretože si to vždy skontrolujete, a tak keď je niečo od vás hotové, tak je to naisto. Ďakujem pekne za spoluprácu. (Denisa Petrášová)

Agrokarpaty, s.r.o. Plavnica

Spoločnosť Agrokarpaty je slovenský výrobca čistých prírodných čajov. V súčasnosti je najväčším pestovateľom liečivých rastlín na Slovensku a patrí medzi najväčších pestovateľov liečivých rastlín v Európe. Spoločnosť pôsobí na trhu už 30 rokov.

Rok vytvorenia: 2021
Web: https://agrokarpaty.com/
Téma: Porto
Referencia: Proaktívny prístup, odbornosť, rýchla komunikácia a hlavne zastrešenie všetkého čo s e-shopom súvisí. Sme veľmi spokojní s tvojou prácou na e-shope aj so správou B2B portálu. Naštartovanie newslettra, sociálnych sieti a práca na SEO prinášajú výsledky. Všetko teraz priehľadne vidíme v nastavenej analytike. Veľkou výhodou je aj samostatná tvorba a úprava potrebných podkladov. (Peter Vančo)

Návrat hore